Maszyny budowlane

Silniki elektryczne w motorówkach

Silniki elektryczne mają jedną kluczową przewagę nad dieslem, jeśli chodzi o rejsy po błękitnej wodzie: regenerację. Powszechną praktyką jest uruchamianie silnika wysokoprężnego raz lub dwa razy dziennie w celu „naładowania akumulatorów” podczas przeprawy przez ocean. Na morzu wiatry są stałe, więc nie potrzebujemy silnika do napędu, ale potrzebujemy silnika do zasilania.

Silnik elektryczny działa jak generator

efektywna regeneracja silników elektrycznychWyobraź sobie wspaniały dzień na żeglarstwie, a potem musimy przez kilka godzin obracać silnik. Cała cisza i spokój są zrujnowane, gdy nasz diesel brzęczy i stuka, potrząsając łodzią i bębenkami przez wiele godzin! Silników elektrycznych nie można „uruchamiać” w celu wytworzenia mocy. Uruchomienie ich faktycznie zużywa energię! Jedynym sposobem, w jaki silnik elektryczny będzie wytwarzał energię, jest to, że płyniesz wystarczająco szybko, aby woda przepływająca nad śrubą faktycznie powodowała obracanie się śruby. To z kolei obraca silnik elektryczny i powoduje, że działa on bardziej jak generator, wytwarzając moc, która jest następnie przekazywana z powrotem do banku baterii. Nie ma potrzeby niszczenia idealnego żeglarskiego dnia hałaśliwym silnikiem wysokoprężnym. Śmigło cały czas się kręci i produkuje moc, która utrzymuje wszystkie nasze baterie do pełna! W tym konkretnym momencie płynęliśmy z prędkością około 7 do 8 węzłów, a silnik stale wytwarzał między 6,0 a 6,9 ampera. To może nie brzmieć dużo, dopóki nie rozpoznasz faktu, że to jest w 48V. Po obniżeniu wartości do 12 V, wzmacniacze są mnożone przez współczynnik 4. Oznacza to, że 6,0 A przy 48 V staje się 24 A przy 12 V, a 6,9 A przy 48 V staje się 27,6 A przy 12 V! Szukając firmy naprawczej, musisz bardzo dokładnie opisać swój problem. Ponieważ istnieją dwa główne typy silników, informując je o swoim problemie, należy zdawać sobie sprawę z tego, jaki jest używany w urządzeniu. W przeciwnym razie zawsze możesz poprosić ich, aby podeszli i sami sprawdzili urządzenie, aby mogli zrozumieć cały problem. Gdy to już jasne, kolejną ważną rzeczą jest efektywna regeneracja silników elektrycznych. Firma, którą wybierasz, zajmuje się takimi typami silników. Może to stanowić problem, jeśli zwrócisz się do niewłaściwej firmy i otrzymasz niewłaściwe usługi. Jak więc zapewnić, że zwróciłeś się do właściwej firmy? Jeśli znalazłeś firmę przez Internet, Twoim obowiązkiem jest sprawdzenie jej strony internetowej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Witryna internetowa zawiera ważne informacje, takie jak ich lokalizacja, lata praktyki, personel, procedura pracy, używane narzędzia, cena, którą pobierają i nie tylko. Najważniejszą częścią jest tutaj komentarz użytkownika. Zobacz, co na temat pracy mają do powiedzenia poprzedni klienci firmy. Będzie to prawdopodobnie najlepszy sposób na poznanie ich skuteczności i pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.