Usługi i przemysł

Nowoczesne rozwiązania w grillach gazowych

Najlepiej zdecydować się na zakup grilla gazowego poza sezonem letnim. Wtedy ceny nieco spadają i można zaoszczędzić na takim zakupie. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z grilla gazowego w ogrodzie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że przy takim grillu nie trzeba przez cały czas stać i pilnować czy przysmaki nie przypalają się.

Ruszta i piekarniki w grillu gazowym Imperial

grill gazowy broil king imperialWiadomo, że od czasu do czasu warto zwrócić uwagę na to, co dzieje się na grillu, ale nie ma konieczności ciągłego przewracania kiełbasek i mięsa, bo grill posiada tylko ustawień i udogodnień, że spokojnie w czasie pieczenia można posiedzieć z gośćmi. Wybór w zakresie grillów gazowych jest naprawdę ogromny. Obecnie można je kupić nawet w dużych hipermarketach, które posiadają część ogrodową. Takie grille można również zamawiać przez internet. Jeśli chodzi o grill Imperial, to na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem w takim grillu są aż dwa niezależne piekarniki. Jeden z piekarników jest mniejszy. Będzie to dobry wybór, jeśli grillujemy tylko dla dwóch osób. Z kolei jeżeli organizujemy większe przyjęcie, spotkanie w ogrodzie, to lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z większego piekarnika, a nawet z obu jednocześnie. W takiej sytuacji można wykorzystać mały piekarnik do przygotowania dań dla osób z alergiami pokarmowymi albo dla tych, którzy po prostu nie jedzą mięsa i nie chcą, by ich potrawy piekły się w tym samym miejscu, co potrawy mięsne. Właśnie dlatego grill gazowy broil king imperial będzie doskonałym wyborem, bo spełni wszystkie nasze oczekiwania w tej kwestii. W piekarniku znajduje się również oświetlenie, co sprawia, że możliwe jest grillowanie nie tylko w ciągu dnia, ale nawet w środku nocy. Będziemy dokładnie widzieć, czy potrawy w piekarniku są już gotowe do jedzenia. W grillu Imperial znajduje się również kuchenka boczna. Moc kuchenki bocznej to 2,7kW. Oznacza to, że idealnie nada się do przygotowania ciepłego napoju (kawy, herbaty) czy sosu barbecue. Cały grill posiada aż 6 rusztów dwustronnych. Dzięki temu możemy wyłożyć na grilla wszystkie potrawy jednocześnie.

Nie musimy czekać na zwolnienie się miejsca jak w przypadku niewielkich grillów ogrodowych z jednym rusztem. Grill Imperial posiada też 6 palników, które zostały opatentowane w technologii PGT. Grill ma też 6 kółek dodatkowych, dlatego przemieszczanie go nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Kółka mają oczywiście możliwość blokady. Wszystkie pokrętła (a jest ich aż 8) są podświetlane, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z grilla po zmroku.