Bycie zdrowym i zadbanym

Najlepsze włosy do przedłużania

Od wielu lat marzy mi się mieć długie włosy, ale niestety nie potrafię ich zapuścić. Mam świadomość tego, jak wiele tutaj ma znaczenie odpowiednia dieta i suplementacja, ale choć staram się odżywiać zdrowo, pić pokrzywę i skrzyp to jednak na efekty trzeba zaczekać jakiś czas, a ja miałam już dosyć czekania, dlatego zdecydowałam się wreszcie, aby przedłużyć włosy u fryzjera.

Najlepsza jakość włosów

włosy dziewicze do doczepianiaNigdy wcześniej nie przedłużałam włosów dlatego zanim zdecydowałam się na zabieg zaczęłam wiele na ten temat czytać. Dowiedziałam się, że najlepszą metodą obecnie na rynku jest ta kanapkowa i rzeczywiście zdjęcia dziewczyn po takim przedłużaniu udowadniały, że dzięki tej metodzie miejsca łączeń są praktycznie niewidoczne i można włosy upinać w najróżniejsze fryzury. Jestem osobą, która dużo ćwiczy i często nosi spięte włosy, więc było to dla mnie na plus. Zwłaszcza, że metoda ta również ich nie niszczyła i nie obciążała, co było równie ważne ze względu na to, że moje włosy są bardzo cienkie i łamliwe. Co natomiast tyczy się samej struktury i jakości włosa, to postawiłam na tę najlepszą. Chciałam spełnić swoje wieloletnie marzenie i postanowiłam na tym nie oszczędzać. Włosy dziewicze do doczepiania to najlepsza jakość włosa ponieważ, jak nazwa wskazuje, są to włosy, których wcześniej nikt nie farbował, ani nie stosował na nich żadnych zabiegów, które choćby w najmniejszym stopniu mogłyby im zaszkodzić. Prościej ujmując są to najwyższej jakości włosy, które poleca się polkom do przedłużania z racji tego, że są też najbardziej zbliżone swoją strukturą. Oczywiście, aby móc cieszyć się nimi jak najdłużej wymagają od nas specjalnej pielęgnacji. Nie jest ona jednak bardzo kosztowna i trudno dostępna ponieważ do mycia takich włosów używa się głównie szamponów i odżywek głęboko nawilżających i wygładzających. Takie kosmetyki również ułatwiają rozczesywanie włosów przedłużanych, a jeśli mowa o czesaniu, najmniej w tym celu używać szczotki z naturalnego włosia. 

Włosy dziewicze można ponadto farbować, choć najlepiej jest zrobić to u fryzjera. Kiedy przyszłam na zabieg przedłużania trzeba było pofarbować włosy doczepiane, aby wyrównały się kolorem z moimi, jednak farby profesjonalne używane w salonach mniej szkodzą włosom, a poza tym fryzjer doskonale wie, jak obchodzić się z takimi włosami, więc idąc do niego i prosząc o zafarbowanie doczepów mamy pewność, że nic złego im się nie stanie, a ich kondycja się nie pogorszy. Takie włosy można ponadto prostować i kręcić co również im nie zaszkodzi, jeśli na co dzień będziemy o nie odpowiednio dbały.