Odzież i biżuteria

Biżuteria dla mężczyzn

Ostatnio mój mężczyzna obchodził okrągłe urodziny a ja nie miałam pomysłu na prezent. Zaczęłam zastanawiać się czy kupić mu coś związanego z jego zainteresowaniami, czy z naszym związkiem lecz nie mogło mi przyjść nic konkretnego do głowy. Wtedy natknęłam się na sklep, który w swoim asortymencie posiada męską biżuterię. Szczerze mówiąc nigdy się z tym nie spotkałam i z ciekawości odwiedziłam tę stronę internetową.

Bransoletka dla niego

bransoletki męskie stal złotoNa początku byłam negatywnie nastawiona do męskiej biżuterii ale, ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że te przedmioty są naprawdę bardzo ładne i spodobały by się pewnie nie jednemu facetowi. Szczególną uwagę przykuły u mnie bransoletki męskie stal złoto, były również srebrne i skórzane. Zaczęłam przeglądać dostępne wzory i kolory, ponieważ chciałam coś delikatnego. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że firma proponuje również grawerowanie napisów na dostępnych wzorach bransoletek. Tym bardziej mnie to ucieszyło. Kiedy po dość długim przeglądaniu udało mi się wybrać tę idealną zdecydowałam, że na odwrocie wygraweruję datę rozpoczęcia naszego związku. Na stronie mogłam sama zrobić projekt poglądowy. Wyszła idealna nie musiałam długo się zastanawiać po prostu ją zamówiłam. Czas oczekiwania oczywiście był nieco dłuższy ze względu na grawer ale na szczęście przyszła na czas. Dodatkowym plusem było to, że przysłali mi ją od razu zapakowaną jako prezent. Kiedy nadszedł ten ważny dzień wręczyłam ukochanemu prezent. Na początku bardzo się stresowałam, że może mu nie przypaść do gustu, ale bardzo miło się zaskoczyłam. Był mega szczęśliwy i podekscytowany moim oryginalnym pomysłem. Nie spodziewał się, że przyjdzie mi do głowy sprawić mu taki prezent. Tym bardziej nie wiedział, że bransoletka będzie mu się podobała w końcu jest mężczyzną. Mimo to był bardzo zadowolony i od razu zaczął ją nosić. Na żywo wyglądała przepięknie i dodawała mu męskości.

Ponieważ żyjemy w czasach kiedy takie rzeczy conajmniej nie kojarzą się z męskością tym bardziej byłam zestresowana. Na szczęście mój ukochany był zadowolony i prezent mu się bardzo podobał. Myślę, że jeśli ktoś nie ma dobrego pomysłu warto skusić się i poszukać dobrego rozwiązania, którym może być zakup właśnie na przykład bransoletki dla swojego mężczyzny. Wybór jest przeogromny co daje wiele możliwości na zadowolenie swojego faceta a przede wszystkim daje większe szanse w trafienie w jego gust. Ciesze się, że się na to zdecydowałam i bardzo chętnie podrzucę ten super pomysł moim przyjaciółką.